Nie dostosowuj rzeczywistości

do planów, a plan do rzeczywistości

Zaplanuj swoją przyszłość z Volvo, przejmij inicjatywę i zaoszczędź czas. Tylko w Volvo Car Kalisz zyskujesz gwarancje ceny samochodu z rocznika 2022 w cenie rocznika 2021. Nie dostosowuj rzeczywistości do planów, a plan do rzeczywistości i już dziś zaplanuj zakup swojego wymarzonego Volvo.

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najlepszych okazji, największych zysków i atrakcyjnych stawek ratalnych. Poznaj je bliżej – wybierz swoje nowe Volvo. Masz pytania? Wypełnij formularz, a nasz doradca przedstawi Ci najlepszą ofertę.

Oferta limitowana w czasie. Liczba aut w promocji ograniczona.

Volvo XC40

już od 1100 zł netto mies.

WYBIERZ NOWE VOLVO XC40 Z SILNIKIEM T3 W WERSJI MOMENTUM CORE

Dynamiczny, miejski, kompaktowy SUV Volvo XC40 to jeden z flagowych modeli floty Volvo. Wyrazista linia nadwozia, wiele inteligentnych schowków i klasyczny szwedzki design to jego znaki rozpoznawcze. Poznaj ten model bliżej i skorzystaj z oferty już dziś. Oferta dotyczy umowy na okres 36 miesięcy przy wpłacie własnej 20% wpłaty z limitem kilometrów 15 000 km/ rok.

Volvo XC60

już od 1399 zł netto mies.

WYBIERZ VOLVO XC60 Z SILNIKIEM B4 W WERSJI MOMENTUM PRO

Najlepiej sprzedający się samochód segmentu premium. Volvo XC60 to lider w swojej klasie – wyposażony w inteligentne systemy wspomagania kierowcy, np. Cross Traffic Alert pozwala na bezpieczną jazdę. W Volvo XC60 znajdziesz również nowoczesne systemy oczyszczania powietrza w kabinie i asystenta Google, który pomoże Ci zarządzać samochodem bezdotykowo. Poznaj ten model bliżej i skorzystaj z oferty już dziś. Oferta dotyczy umowy na okres 36 miesięcy przy wpłacie własnej 20% wpłaty z limitem kilometrów 15 000 km/ rok.

Volvo XC90

już od 1955 zł netto mies.

WYBIERZ VOLVO XC90 Z SILNIKIEM B5 W WERSJI MOMENTUM PRO

Najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji. Volvo XC90 łączy najnowszą, intuicyjną technologię z bezpieczeństwem i dynamiką jazdy. Luksusowy, przestrzenny SUV, w którym znajdziesz komfortowe miejsca dla aż 7 osób to szwedzka definicja dyskretnego luksusu. Poznaj ten model bliżej i skorzystaj z oferty już dziś. Oferta dotyczy umowy na okres 36 miesięcy przy wpłacie własnej 20% wpłaty z limitem kilometrów 15 000 km/ rok.

Volvo S60

już od 1399 zł netto mies.

Dynamiczna, luksusowa limuzyna Volvo S60 jest bliżej, niż myślisz. Nowoczesna i luksusowa wersja Inscription z silnikiem B4 czeka na Ciebie w ofercie specjalnej już za 1399 zł netto miesięcznie. Oferta dotyczy umowy na okres 36 miesięcy przy wpłacie własnej 20% wpłaty z limitem kilometrów 15 000 km/ rok.

Volvo V60

już od 1280 zł netto mies.

Rodzinne kombi Volvo V60 możesz mieć już za1280 zł netto miesięcznie. Skorzystaj z promocyjnej oferty na rodzinne V60 z silnikiem B3 w wersji Momentum Core. Oferta dotyczy umowy na okres 36 miesięcy przy wpłacie własnej 20% wpłaty z limitem kilometrów 15 000 km/ rok.

Volvo S90

już od 1 670 zł netto mies.

Luksusowy sedan Volvo S90 już teraz możesz kupić za 1670 zł netto miesięcznie. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty na kultową limuzynę Volvo z silnikiem B4 w wersji Momentum Pro już dziś! Oferta dotyczy umowy na okres 36 miesięcy przy wpłacie własnej 20% wpłaty z limitem kilometrów 15 000 km/ rok.

Volvo V90

już od 1 767 zł netto mies.

Tylko teraz w ofercie specjalne - rodzinne, przestronne kombi Volvo V90 z silnikiem B4 w wersji Momentum Pro za 1767 zł netto miesięcznie lub Volvo V90 Cross Country B4 za 2135 zł netto miesięcznie. Oferta dotyczy umowy na okres 36 miesięcy przy wpłacie własnej 20% wpłaty z limitem kilometrów 15 000 km/ rok.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Norbert Kruziński
Doradca handlowy
+ 48 726 066 600
n.kruzinski@volvocarkalisz.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 726 066 600
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Car Kalisz otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin