Z cyklu "Salon Volvo po godzinach"

Moje wymarzone XC60

Czasami zwracacie się do nas z pytaniem „ A Pan/Pani jakim samochodem chciałby/chciałaby  jeździć?” To pytanie, które bardzo często słyszymy jako handlowiec czy doradca klienta serwisowego salonu Volvo.

Nasza odpowiedz zawsz brzmi : „Nie ważne jaki model, ważne, że Volvo”😊

Czy wynika to tylko z lojalności do swojego miejsca pracy? Absolutnie nie! Przecież jako handlowcy czy doradcy serwisowi mamy duże doświadczenie motoryzacyjne. Dobrze znamy konkurencje. Często mamy sami okazje testować inne modele a decyzja o tym czy jeździmy nie zależy od tego w jakiej marce pracujemy. Każdy z nas ma inne potrzeby oraz inne wymagania. Jedni z nas są świeżo upieczonymi rodzicami, jedni nie dość, że mają dużą rodzinne to jeszcze dwa psy a jeszcze inny lubią luksusowe limuzyny. Czy każdy z nas jest w stanie wybrać coś dla siebie z gamy samochodów Volvo?

Postanowiliśmy to sprawdzić! Zrobiliśmy „burzę mózgów” i każdy z nas wybrał model Volvo dla siebie. Podeszliśmy do tego testu jako potencjalny klient i przeanalizowaliśmy zarówno zalety i wady dostępnych modeli. Co każdy z nas wybrał dla siebie i dlaczego? Tego dowiecie się ze specjalnego cyklu „Salon Volvo po godzinach”. Zapraszamy Was na bloga, gdzie sukcesywnie każdy z naszych doradców, będzie publikować swoje krótkie artykuły.

 

Jakub Cichorek

Doradca w salonie Volvo Car Kalisz. Pracuje w naszym zespole już 3 lata. Doświadczony handlowiec, od 2006 roku pracuje w handlu a w branży motoryzacyjnej już ponad 7 lat. Tata 3 wspaniałych dzieciaków i miłośnik piłki nożnej. Co zadecydowało o wyborze Volvo XC60 jako wymarzonego auta dla siebie i swojej rodziny? Przeczytajcie sami.

Może nie będę oryginalny ale uważam, że jeżeli ktoś tak jak ja, szuka bezpiecznego i eleganckiego suv-a to model Volvo XC60 jest wyborem idealnym. Zdecydowanie jest to moje wymarzone auto. Z jakich powodów?

Po pierwsze, Volvo to marka, która słynie z bezpieczeństwa i jakości. Tego właśnie oczekuje kupując auto dla mojej 5 osobowej rodziny. XC60, podobnie jak inne modele Volvo, jest zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną ochronę kierowcy ale również i pasażerów. Zdarzyło się komuś z Was zagapić za kierownicą podczas jazdy? Na chwilę spuścić wzrok z drogi, bo z tyłu mali pasażerowie domagają się odrobiny atencji? Dokładnie takie chwile nieuwagi najczęściej doprowadzają do mniejszych lub większych kolizji. Volvo XC60 jest wyposażony w wiele zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, w tym systemy ostrzegania przed kolizją, system monitorowania martwego pola, asystent pasa ruchu i adaptacyjny tempomat, które pomagają w unikaniu wypadków.

Po drugie, wygląd samochodu ma dla mnie znaczenie, zresztą tak jak dla każdego mężczyzny. Nie ukrywam, że nie jestem fanem mini vanów. A wiadomo, że przy większej ilości dzieci najlepiej sprawdza się auto z większą ilością przestrzeni z tyłu i dużą przestrzenią bagażową. Volvo XC60 ma stylowy i elegancki wygląd. Z przodu auta wyróżnia się charakterystyczna sylwetka marki, a z boku i z tyłu ma charakterystyczny kształt SUV-a. Wnętrze samochodu jest równie imponujące, z nowoczesnym wykończeniem i wysokiej jakości materiałami.

Dłuższy weekend lub wakacje nad morzem? Nie ważne gdzie i na ile zawsze mam wrażenie, że w przypadku naszej rodziny bagaży jest więcej niż uczestników wyprawy. W Volvo XC60 pojemny, kubełkowy bagażnik bez zbędnych skosów i zakamarków, o wielkości 483 litrów zdecydowanie wystarczy. Łatwo sobie to wyobrazić – duża walizka żony,3 średnie walizki dzieci, moja jedna reklamówka😊 i wszyscy spakowani. W razie czego zawsze można pomyśleć o przydatnych akcesoriach typu bagażnik rowerowy czy bagażnik na dach. Oryginalne akcesoria z Volvo wyglądają i sprawują się świetnie. Wybierając model Volvo XC60 zdecydowała bym się także na wbudowaną podstawkę samochodową z dwoma wysokościami, którą można dostosowywać do zwiększającego się wzrostu dziecka. To rozwiązanie zapewnia odpowiednią pozycję dziecka niezależnie od jego wzrostu a daje oszczędność miejsca, bo dla starszych dzieci nie potrzeba już fotelików.

Po trzecie, kolejna cecha wspólna wszystkich mężczyzn, kto nie lubi nowych technologii? Volvo XC60 oferuje wiele funkcji wyposażenia, które sprawiają, że jazda tym samochodem jest nie tylko bezpieczna, ale też komfortowa i wygodna. Wśród nich znajdują się m.in. system audio premium –który nawet w podstawie gwarantuje świetne muzyczne doznania, chociaż ja jako fan muzyki rockowej zdecydowanie wybrał bym nagłośnienie audio Harman/Kardon, żeby poczuć się jak na koncercie swojej ulubionej kapeli, system nawigacji satelitarnej, panoramiczny dach, systemy nagłaśniania przestrzeni 360 stopni, podgrzewane fotele, skórzana tapicerka i wiele innych. Warto również wspomnieć o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, jakie oferuje Volvo XC60. Przykładem może być zintegrowany system komunikacji i rozrywki, który pozwala na podłączenie smartfona i korzystanie z różnych aplikacji podczas jazdy.

Po czwarte, Volvo XC60 to samochód napędzany różnymi rodzajami silników, w tym benzynowymi, dieslowskimi i hybrydowymi. Dzięki temu kierowcy mogą wybrać wariant, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i stylowi jazdy. Ja zdecydowanie wybrał bym na chwilę obecną silnik hybrydowy typu plugi-in. W tygodniu na napędzie elektrycznym starczającym na ok. 80km spokojnie wystarczy mi na  drogę do szkoły, przedszkola, pracy i z powrotem. W weekend dłuższe wyjazdy odbywałyby się już na silniku benzynowym T6 o mocy 350 km. Dla mnie to odpowiednia moc i duża oszczędność w tygodniu.

Podsumowując, Volvo XC60 to auto, które jest nie tylko piękne, ale także praktyczne, które łączy w sobie wiele różnych zalet, takich jak bezpieczeństwo, ekologie, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wygodę i praktyczność. Dlatego nie ma wątpliwości, że jest to wymarzone auto dla wielu osób, w tym także dla mnie. Czy ma jakieś wady? Według moich najbliższych nie. Osobiście wolałbym więcej miejsca chociażby na walizkę dla mnie ale nie można mieć wszystkiego 😊

Jakub

Dziękuje, że przeczytałeś mój artykuł.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś umówić się na jazdę testową lub skonfigurować swój wymarzony model Volvo chętnie Ci pomogę. Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza lub zadzwoń. Do zobaczenia w salonie Volvo Car Kalisz.

Jakub Cichorek
Doradca handlowy
+ 48 726 066 600
salon@volvocarkalisz.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 726 066 600
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Car Kalisz otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Volvo Car Kalisz

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.